Kiteboarding a kitesurfing kurzy - Snowkiting, kiteboarding, kite, kitesurfing - Future Kiting s.r.o. - landkiting, powerkiting, board, snowkiteboard

Kurzy Kitesurfingu

Naše kurzy jsou vyjímečné především přístupem ke klientům. Nepoužíváme dělení do kategorií nebo Levlů, protože je to škatulkování při němž často přicházíte o čas a peníze, které můžete věnovat praktické výuce. Taktéž teoretická část je přímo spjata s tou praktickou.

Naši instruktoři postupují podle šikovnosti klienta, což v některých případech přináší překvapivý rozjezd už v prvním dnu kurzu. Jednoduše řečeno se rozjedete podle toho, jak jste šikovní a ne v jakém jste zrovna levlu.

Pokud již máte nějaké zkušenosti s kitesurfingem je pro Vás tento systém jako ušitý na míru. Otestujeme si Vás a můžeme pokračovat v tom, co by jste se rádi naučili.

- stoupat proti větru

- první skoky

-první rotace

- první un-hook

- wave riding

 

Další naší specialitou jsou výjezdy na předpověď.  Ti, kdo s námi již kurzy absolvovali vědí, že termíny kurzů koordinujeme podle předpovědi počasí.

 

Prodloužené víkendy - tyto kurzy se staly v minulých letech nejoblíbenější.

- ve středu si s klienty zavoláme, jak vypadá předpověď a pokud je dobrá vyrazíme ve čtvrtek večer, návrat neděle v noci. Pokud se domluvíme, je možný výjezd i v pátek večer s návratem v pondělní noci.

Spoty pro tyto víjezdy  Německo (Rujána, Peplow, Gahlkow)  Polsko (Hel)  Chorvatsko (Nin)  Maďarsko (Balaton)

Kiteboarding kurz v Polsku.Kite kurz HEL.Kiteboarding kurzy v Polsku.Naše kiteboarding kurzy v Polsku od roku 2005.Porada před kurzem kiteboardinguKite neposloucháKurz kiteboardingu a první kroky.Kiteboarding v Polsku u moře.
Kiteboarding kurz na píšečné pláži.Pohoda po kurzu kiteboardingu.

Týdenní kurzy - tento druh kurzů vyžaduje vzdálenější destinace, pokud bychom zůstali ve střední Evropě, mohlo by se stát, že nebude foukat.

- pro tyto kurzy používáme spoty na kterých fouká ,,termický vítr,, , Vítr podporovaný vysokou teplotou, často foukající téměř každý den.

Týdenní kurzy kitesurfingu provozujeme v letních měsících na těchto spotech:

Řecko (Lefkáda)  Španělsko (Calpe)