Kiteboarding, kitesurfing a snowkiting videa - Snowkiting, kiteboarding, kite, kitesurfing - Future Kiting s.r.o. - landkiting, powerkiting, board, snowkiteboard

Jak možná víte, Johnno a Ben trénují tuto zimu v Kapském Městě v Jihoafrické republice.

Mrkněte, jak vypadá každodenní trénink ridera první světové desítky. Hodně se štípe a makáááá !!!

Ty z Vás, kteří mají F12 PRO, může potěšit, že zrovna tuhle desku teď používá :-)

Pro tento rok máme připeraveny nové modely a máte se na co těšit.

F13 WAKE  (wakeboard pro botičky)

F13 PRO (fre-style deska pro náročnější, co chtějí používat jak strapy, tak i botky)

F13 ( free-style, free-ride board pro většinu z vás )

Desky už se začínají vyrábět !!!!!

 

 

 

 

Přečíst celý článek >>


TEST day snowkiting

Tak už máme za sebou první snowkiting test day draků pro rok 2011. Akce byla v neděli, ale protože se nám vyvedlo počasí už v sobotu, několik nedočkavců se sešlo právě už v sobotu. Krátké videjko je z Go Pro kamerky a je více ukázkou ježdění a několika skoků očima jezdce, nežli šokujícím videjkem. Může tak být inspirací pro začátečníky, kteří mohou něco odkoukat.  Počasí bylo nádherné a vítr foukal 3-5 m/s. Na videu upoutá až neuvěřitelná stabilita draka Twisty 10.

Untitled from Martin Havlik on Vimeo.


Alex Popov

Už se všichni těšíme na snowkiting, proto jsem vybral jedno starší videjko z Ruska. Pod značkou JN se tam několik let vyvážel náš snowkiteboard RAGE. Alex Popov si to užívá docela slušně s RAGE 140 a drakem WTII 16,5.  Mrkněte na to.


TWISTY 2011

Na posledním videjku z letošního roku je vidět, že neleníme a pracujeme na nových hračkách. Ze spolupráce firem Easy Fly  a Future Kiting vznikla poslední verze uzavřeného komorového draka TWISTY 2011 ideálního pro snowkiting, ladndkiting i kitesurfing.  Co se změnilo ?  Nový profil, nová geometrie, nové materiály, nový bár. Výsledek, neuvěřitelná stabilita, depower a točivost. Nový profil totálné požírá poryvy a nenechá se jimi nijak negativně ovlivnit. Tomáš Brauner má můj obdiv za to, že dokázal ovlivnit a odstranit vše, co se mi v minulosti na twistym nepozdávalo. Musím uznat, že si umím poprvé představit komoru i na vodě.

Video se točilo na Nákle u Olomouce a podmínky byly dost špatné, slabý a strašně poryvový vítr s turbulencí. Přesto slušný pojezd.

Ještě jednou dík za práci celého týmu, kde není zanedbatelná ani práce Jirky a švadlenek :-))

Draky můžete testovat u nás na vrcholcích Vysočiny už od půlky listopadu.


Lefkáda 2010

Takhle dováděla letos naše partička na Lefkádě. Počasí vyšlo a foukalo nám celý pobyt

Untitled from Martin Havlik on Vimeo.