Kites (draci) pro snowkiting, kiteboarding a kitesurfing - Snowkiting, kiteboarding, kite, kitesurfing - Future Kiting s.r.o. - landkiting, powerkiting, board, snowkiteboard

JAK VYBÍRAT DRAKA

Protože je na trhu několik konstrukcí draků, chtěl bych Vám zde vysvětlit rozdíly mezi nimi a také usnadnit rozhodování, co vlastně potřebujete. Co je vhodnější pro snowkiting, co pro kitesurfing a co vlastně můžete od těchto draků čekat.


Kiteboardi i snowkiting drak Wild Thing 3.

NAFUKOVACÍ konstrukce draků

Konstrukce primárně určená pro kitesurfing (jízda na vodě) je variantou draka, kterého můžete použít také pohodlně pro snowkiting i landkiting.

PŘEDNOSTI :

Přečíst celý článek >>


Kiteboarding i snowkiting drak Twisty .

KOMOROVÝ s uzavřenou náběžkou

Tato konstrukce je odezvou na požadavky riderů. Výrobci se snaží udělat draka, kterého nemusíte nafukovat pumpou a přitom je použitelný jak pro snowkiting, kitesurfing tak i landkiting.

PŘEDNOSTI:

Přečíst celý článek >>


snowkiting a landkiting drak Randas.

KOMOROVÝ s otevřenou náběžkou

Tento druh draků je určen pro snowkiting a landkiting.

PŘEDNOSTI:

Přečíst celý článek >>


UPOZORNĚNÍ

Protože náš sport ve vývoji dospěl už velmi daleko, je nutné ještě vždy přehodnotit Vaše schopnosti a vybrat mezi konstrukcemi draka s vlastnostmi, které zvládnete. Potom si budete snowkiting, kitesurfing a landkiting užívat opravdu naplno. Máme totiž draky pro začátečníky, pokročilé, free-ride, free-style ........... Pokud je dostatečně fundovaný prodejce dané značky, kterou si vyberete, měl by Vám dobře poradit.

další info :     info@futurekiting.com      tel.   +420 731 517 351